TJ1071500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Phoenix Contact
W magazynie: 999
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 1 282
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 41
W magazynie: 9
W magazynie: 0
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 881
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ1071500000G
Numer produktu DigiKey
609-4184-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1071500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 10POS 5MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
10
Pozycje na poziom
10
Rozmiar wkręta
M3
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V