VK0431500000G
Numer produktu DigiKey
609-4241-ND
Producent
Numer produktu producenta
VK0431500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) 45° Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
8 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
4
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
4
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,134" (3,40mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,433" (11,00mm)