TJ0431530000G
TJ0431530000G
TJ0431530000G
Numer produktu DigiKey
609-3799-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0431530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
Szczegółowy opis
4 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-26 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,5-1,5mm²
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
4
Pozycje na poziom
4
Rozmiar wkręta
M2
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,23Nm (2,0lb-in)
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Wysokość izolacji
0,437" (11,10mm)
Prąd - UL
10 A