VJ2021520000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla VJ2021520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ2021520000G
Numer produktu DigiKey
VJ2021520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ2021520000G
Opis
TERM BLK 20P SIDE ENT 5.08MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
20
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V