TB009-508-20BE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TB009-508-20BE
Numer produktu DigiKey
TB009-508-20BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
TB009-508-20BE
Szczegółowy opis
20 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TB009-508-20BE Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Pozycje na poziom
20
Raster
0,200" (5,08mm)
Prąd
20 A
Moment obrotowy - wkręta
0,5Nm (4,4lb-in)
Napięcie
300 V