VC0301510000G
Numer produktu DigiKey
609-4140-ND
Producent
Numer produktu producenta
VC0301510000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 7.62MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa złączy, kołki bolcowe, osłonięte (4-stronna) 0,300" (7,62mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
32 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Listwa złączy, kołki bolcowe, osłonięte (4-stronna)
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,300" (7,62mm)
Długość tylnej części styku
0,197" (5,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
1,142" (29,00mm)