Ilustracja dla ET0301020000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ET0301020000G
Numer produktu DigiKey
ET0301020000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
ET0301020000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda ze stykami płaskimi 0,300" (7,62mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
8-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
2,5-10mm²
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda ze stykami płaskimi
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
5
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
5
Rozmiar wkręta
M3,5
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,79Nm (7,0lb-in)
Raster
0,300" (7,62mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,902" (22,90mm)
Prąd - UL
32 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V