Ilustracja dla TJ1971570000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ1971570000G
Numer produktu DigiKey
TJ1971570000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1971570000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 19POS 5MM
Szczegółowy opis
19 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
19
Pozycje na poziom
19
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,197" (5,00mm)
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
20 A