Ilustracja dla OQ1975510000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1975510000G
Numer produktu DigiKey
OQ1975510000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1975510000G
Opis
TERM BLOCK HDR 19POS 5MM
Szczegółowy opis
19 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
19
Pozycje na poziom
19
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)