TJ0411030000G
TJ0411030000G
TJ0411030000G
Numer produktu DigiKey
TJ0411030000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0411030000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.50MM
Szczegółowy opis
4 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,138" (3,50mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1,5mm²
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
4
Pozycje na poziom
4
Rozmiar wkręta
M2
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Materiał styku
Brąz fosforowy
Styl zakończenia
Wkręt
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Wysokość izolacji
0,437" (11,10mm)
Prąd - IEC
10,5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - IEC
300 V