TJ0211030000G
TJ0211030000G
TJ0211030000G
Numer produktu DigiKey
TJ0211030000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0211030000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,138" (3,50mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
10 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1,5mm²
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
2
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Pozycje na poziom
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Rozmiar wkręta
M2
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Brąz fosforowy
Styl zakończenia
Wkręt
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,437" (11,10mm)
Prąd - IEC
10,5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - IEC
300 V