TJ0251530000G
TJ0251530000G
TJ0251530000G
Numer produktu DigiKey
609-4215-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0251530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Szczegółowy opis
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
2
Pozycje na poziom
2
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V