TJ0231530000G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 3 119
Arkusz danych
Similar
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ0231530000G
TJ0231530000G
TJ0231530000G
Numer produktu DigiKey
609-3797-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0231530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.81MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-26 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,5-1,5mm²
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
2
Pozycje na poziom
2
Rozmiar wkręta
M2
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,23Nm (2,0lb-in)
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Wysokość izolacji
0,437" (11,10mm)
Prąd - UL
10 A