OP0300000000G
OP0300000000G
OP0300000000G
Numer produktu DigiKey
OP0300000000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OP0300000000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, nieosłonięte 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - IEC
12A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - IEC
300 V
Seria
Prąd - UL
15 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, nieosłonięte
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,079" (2,00mm)