Ilustracja dla KR0301010000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KR0301010000G
Numer produktu DigiKey
KR0301010000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
KR0301010000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka dla niezakrytej listwy zaciskowej 0,197" (5,00mm) 90° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
14-26 AWG
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka dla niezakrytej listwy zaciskowej
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Rozmiar wkręta
M2,6
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość zdejmowania izolacji
5-6mm
Wejście przewodu wtyczki
90°
Materiał styku
Brąz fosforowy
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,512" (13,00mm)
Prąd - UL
10 A