NX1500C00000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla NX1500C00000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NX1500C00000G
Numer produktu DigiKey
1818-NX1500C00000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX1500C00000G
Opis
NX- 5.0 -15P GREEN(RAL 6018/U) ;
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie
300 V
Kolor
Wiele
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Prąd
7 A