NX1500600000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla NX1500600000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NX1500600000G
Numer produktu DigiKey
1818-NX1500600000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX1500600000G
Opis
NX- 5.0 -15P BLUE ; TIN-PLATED W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie
300 V
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Prąd
7 A