NX0500C00000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla NX0500C00000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NX0500C00000G
Numer produktu DigiKey
1818-NX0500C00000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX0500C00000G
Opis
NX- 5.0 -5P GREEN(RAL 6018/U) ;
Szczegółowy opis
5 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie
300 V
Kolor
Wiele
Pozycje na poziom
5
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Prąd
7 A