NX0500500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla NX0500500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NX0500500000G
Numer produktu DigiKey
1818-NX0500500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NX0500500000G
Opis
NX- 5.0 -5P GREEN ; TIN-PLATED W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Przekrój przewodu
16-24 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - klatka sprężynowa, zacisk napinający
Status części
Aktywny
Funkcje
Wciśnięty przycisk
Liczba poziomów
1
Kolor
Zielone
Pozycje na poziom
5
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 45° (135°) względem płytki
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Prąd
7 A