HA0430500000G
HA0430500000G
HA0430500000G
Numer produktu DigiKey
609-4551-ND
Producent
Numer produktu producenta
HA0430500000G
Opis
TERM BLK 4POS TOP ENTRY 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Przekrój przewodu
14-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - sprężyna nożna, sprężyna wciskana
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Wzbudzona dźwignia
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Liczba poziomów
1
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
4
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Prąd
10 A
Bazowy numer produktu
Napięcie
300 V