TBL009V-500-04GY-2GY
TBL009V-500-04GY-2GY
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL009V-500-04GY-2GY
Numer produktu DigiKey
102-TBL009V-500-04GY-2GY-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBL009V-500-04GY-2GY
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBL009V-500-04GY-2GY Modele
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Przekrój przewodu
16-26 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - zacisk przycisku
Status części
Aktywny
Funkcje
Blokowanie (z boku), aktywowany przyciskiem
Liczba poziomów
1
Kolor
Szare
Pozycje na poziom
4
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Prąd
10 A