ALEV100-EAH
Numer produktu DigiKey
2040-ALEV100-EAH-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALEV100-EAH
Opis
100A, 48V COIL, AUX CONTACT, 10
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 100 A 48V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Producent
Altran Magnetics, LLC
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Napięcie wymuszenia działania
33V=
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
25 ms
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
48V=
Prąd cewki
122 mA
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Moc cewki
6W
Prąd znamionowy styku
100 A
Rezystancja cewki
392Ohm
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)