ALEV100-E
Numer produktu DigiKey
2040-ALEV100-E-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALEV100-E
Opis
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 100 A 48V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Napięcie wymuszenia działania
33V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
4,8V=
Napięcie cewki
48V=
Prąd cewki
122 mA
Moc cewki
6W
Prąd znamionowy styku
100 A
Rezystancja cewki
392Ohm
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)