AEV150-MN
Numer produktu DigiKey
2040-AEV150-MN-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEV150-MN
Opis
AEV150 SERIES 150A DC CONTACTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 150 A 12 - 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Prąd znamionowy styku
150 A
Napięcie przełączania
900V= (maks.)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Napięcie wymuszenia zwolnienia
6V=
Napięcie cewki
12 - 24V=