AEV150-MA
Numer produktu DigiKey
4148-AEV150-MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEV150-MA
Opis
DC CONTACTOR 150A,12-24VDC - AUX
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (DM) (1 Form X) 150 A 12 - 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Funkcje
Styki pomocnicze, ekonomizer, uszczelnione hermetycznie
Producent
Altran Magnetics, LLC
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
6V=
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
25 ms
Napięcie cewki
12 - 24V=
Czas zwalniania
12 ms
Forma styku
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Prąd cewki
130 mA
Prąd znamionowy styku
150 A
Bazowy numer produktu
Napięcie przełączania
900V= (maks.)