RK10J12R0A0B
Numer produktu DigiKey
4809-RK10J12R0A0BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4809-RK10J12R0A0BCT-ND - Taśma cięta (CT)
4809-RK10J12R0A0BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK10J12R0A0B
Opis
THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,03W, 1/32W Montaż powierzchniowy Potencjometry z pokrętłem Regulacja górna
Tolerancja
±30%
Producent
Alps Alpine
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - 0,551" x 0,098" (14,00mm x 2,50mm) (śr. x wys.)
Status części
Aktywny
Zakończenie
Gull Wing
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Moc (W)
0,03W, 1/32W