RK10J11E0034
Numer produktu DigiKey
4809-RK10J11E0034-ND
Producent
Numer produktu producenta
RK10J11E0034
Opis
THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,03W, 1/32W Otwór przelotowy Potencjometry z pokrętłem Regulacja górna
Tolerancja
±30%
Producent
Alps Alpine
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - 0,551" x 0,071" (14,00mm x 1,80mm) (śr. x wys.)
Status części
Aktywny
Zakończenie
Wtyki PC
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,03W, 1/32W