AOT10N65 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
IXYS
W magazynie: 240
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 70
Kanał N 650 V 10A (Tc) 250W (Tc) Otwór przelotowy TO-220
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOT10N65
Numer produktu DigiKey
AOT10N65-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOT10N65
Opis
MOSFET N-CH 650V 10A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
33 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nie do nowych projektów
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1645 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1Ohm przy 5A, 10V