AIP3D10A060Q6N jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduły sterowników mocy IGBT Falownik 3-fazowy 600 V 10 A Moduł 26-PowerDIP (1,146", 29,10mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AIP3D10A060Q6N
Numer produktu DigiKey
785-AIP3D10A060Q6N-ND
Producent
Numer produktu producenta
AIP3D10A060Q6N
Opis
IGBT IPM 600V 10A 26-PWRDIP MOD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
10 A
Producent
Napięcie
600 V
Opakowanie
Rurka
Napięcie - izolacji
2000Vrms
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
IGBT
Obudowa / skrzynia
Moduł 26-PowerDIP (1,146", 29,10mm)