ACS724LLCTR-30AB-T
Numer produktu DigiKey
620-1722-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-1722-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-1722-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS724LLCTR-30AB-T
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu ±30A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Modele EDA/CAD
ACS724LLCTR-30AB-T Modele
Kategoria
Liniowość
±1,5%
Prod.
Dokładność
±0,8%
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Czas odpowiedzi
4µs
Prąd - zasilania (maks.)
14mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Czułość
66mV/A
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Częstotliwość
Prąd stały - 120kHz