ACS71240LLCBTR-045B5
Numer produktu DigiKey
620-2053-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-2053-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-2053-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS71240LLCBTR-045B5
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 45A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 45A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Modele EDA/CAD
ACS71240LLCBTR-045B5 Modele
Kategoria
Dokładność
±6%
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Czas odpowiedzi
4µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
12mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Wyjście
Napięcie
Typ mocowania
Czułość
44,4mV/A
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Częstotliwość
120kHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Liniowość
±1%