Ilustracja dla ACS71240KEXBLT-030B5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ACS71240KEXBLT-030B5
Numer produktu DigiKey
620-ACS71240KEXBLT-030B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS71240KEXBLT-030B5CT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS71240KEXBLT-030B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS71240KEXBLT-030B5
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 12-QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 30A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 12-PowerWFQFN
Modele EDA/CAD
ACS71240KEXBLT-030B5 Modele
Kategoria
Liniowość
±1%
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas odpowiedzi
4µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
12mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Wyjście
Napięcie
Typ mocowania
Czułość
66mV/A
Obudowa / skrzynia
12-PowerWFQFN
Częstotliwość
120kHz