Ilustracja dla ACS71240KEXBLT-020B5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ACS71240KEXBLT-020B5
Numer produktu DigiKey
620-ACS71240KEXBLT-020B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ACS71240KEXBLT-020B5
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 12-QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 20A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 12-PowerWFQFN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACS71240KEXBLT-020B5 Modele
Kategoria
Dokładność
±6%
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas odpowiedzi
4µs
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd - zasilania (maks.)
12mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Prąd - pomiar
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba kanałów
1
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Wyjście
Analogowe napięciowe
Typ mocowania
Czułość
100mV/A
Obudowa / skrzynia
12-PowerWFQFN
Częstotliwość
Prąd stały - 120kHz
Obudowa dostawcy urządzenia
12-QFN (3x3)
Liniowość
±1%