ACS70331EESATR-2P5U3
Numer produktu DigiKey
620-1890-2-ND - Taśma i szpula (TR)
620-1890-1-ND - Taśma cięta (CT)
620-1890-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS70331EESATR-2P5U3
Opis
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 2,5A 1 kanały GMR Jednokierunkowa 12-PowerWFQFN
Modele EDA/CAD
ACS70331EESATR-2P5U3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liniowość
±0,2%
Prod.
Dokładność
±2%
Seria
Napięcie - zasilania
3V - 4,5V
Czas odpowiedzi
535ns
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Do pomiaru
Prąd zmienny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ czujnika
Polaryzacja
Jednokierunkowa
Obudowa / skrzynia
12-PowerWFQFN
Wyjście
Napięcie
Obudowa dostawcy urządzenia
12-QFN (3x3)
Czułość
800mV/A
Bazowy numer produktu
Częstotliwość
Prąd stały - 1MHz