ACS724LLCTR-2P5AB-S
Numer produktu DigiKey
620-ACS724LLCTR-2P5AB-STR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-SCT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS724LLCTR-2P5AB-S
Opis
CURRENT SEN HE/OL 2.5A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Modele EDA/CAD
ACS724LLCTR-2P5AB-S Modele
Kategoria
Dokładność
±0,6%
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Czas odpowiedzi
4µs
Prąd - zasilania (maks.)
14mA
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Typ czujnika
Klasa
Motoryzacja
Liczba kanałów
1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Czułość
800mV/A
Typ mocowania
Częstotliwość
Prąd stały - 120kHz
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liniowość
±1,5%