ACS37002LMCATR-090B5
Numer produktu DigiKey
620-ACS37002LMCATR-090B5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
620-ACS37002LMCATR-090B5CT-ND - Taśma cięta (CT)
620-ACS37002LMCATR-090B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACS37002LMCATR-090B5
Opis
CURRENT SENSOR HE 90A 16-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 90A 1 kanały Zjawisko Halla Dwukierunkowe 16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Kategoria
Liniowość
±0,75%
Prod.
Dokładność
±1,75%
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Status części
Aktywny
Czas odpowiedzi
2,5µs
Do pomiaru
Prąd stały
Prąd - zasilania (maks.)
18mA
Typ czujnika
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Prąd - pomiar
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Liczba kanałów
1
Typ mocowania
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)
Czułość
22,2mV/A
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Częstotliwość
400kHz