TX32-33010S-19.200-X-M
Numer produktu DigiKey
3997-TX32-33010S-19.200-X-MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3997-TX32-33010S-19.200-X-MCT-ND - Taśma cięta (CT)
3997-TX32-33010S-19.200-X-MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TX32-33010S-19.200-X-M
Opis
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TX32-33010S-19.200-X-M Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±1ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)