TX22-M010S-16.368-X-M
Numer produktu DigiKey
3997-TX22-M010S-16.368-X-MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3997-TX22-M010S-16.368-X-MCT-ND - Taśma cięta (CT)
3997-TX22-M010S-16.368-X-MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TX22-M010S-16.368-X-M
Opis
TCXO 16.368MHZ CLPSNW SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16.368 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,68V - 3,63V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TX22-M010S-16.368-X-M Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,68V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±1ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)