C5S-8.000-18-3030-X-R
Numer produktu DigiKey
3997-C5S-8.000-18-3030-X-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3997-C5S-8.000-18-3030-X-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
3997-C5S-8.000-18-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C5S-8.000-18-3030-X-R
Opis
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C5S-8.000-18-3030-X-R Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
8 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)