96PSA-A36W12R1-3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
DComponents
W magazynie: 0
Arkusz danych
12V 36 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
96PSA-A36W12R1-3
Numer produktu DigiKey
2084-96PSA-A36W12R1-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
96PSA-A36W12R1-3
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
36 W
Producent
Advantech Corporation
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Seria
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
Poziom VI
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Złącze wejściowe
IEC 320-C6
Napięcie - wyjściowe
12V
Rozmiar / wymiar
3,54" x 1,49" x 1,06" (89,8mm x 37,8mm x 27,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A