AMA65DR5L-120054Y
Numer produktu DigiKey
2721-AMA65DR5L-120054Y-ND
Producent
aimtec
Numer produktu producenta
AMA65DR5L-120054Y
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 65 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
aimtec
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
60,2" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
4,70" x 2,07" x 1,28" (119,5mm x 52,5mm x 32,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, FCC, UL
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
5,4A
Waga
0,661lb (300,00g)
Moc (W)
65 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)