ATS012012006-MF-2E
Numer produktu DigiKey
684-ATS012012006-MF-2E-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATS012012006-MF-2E
Opis
MAXIFLOW HEATSINK 12X12X6MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Aluminium Montaż górny
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATS012012006-MF-2E Modele
Kategoria
Kształt
Pătrat, Nervuri în unghi
Prod.
Długość
0,472" (12,00mm)
Seria
Szerokość
0,472" (12,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość żeberka
0,236" (6,00mm)
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
39,81°C/W przy 200 LFM