RF20-01B-L-00-50-G-T/R
Numer produktu DigiKey
2057-RF20-01B-L-00-50-G-T/RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2057-RF20-01B-L-00-50-G-T/RCT-ND - Taśma cięta (CT)
2057-RF20-01B-L-00-50-G-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RF20-01B-L-00-50-G-T/R
Opis
CONN RF MCX SMT VERT 50OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Micro RF Złącze Gniazdo, wtyk męski 50Ohm Montaż powierzchniowy Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RF20-01B-L-00-50-G-T/R Modele
Kategoria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prod.
Typ mocowania
Zatrzask
Seria
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Liczba portów
1
Status części
Aktywny
Materiał styku środkowego
Stop miedzi
Styl złącza
Powłoka styku środkowego
Złoto
Typ złącza
Gniazdo, wtyk męski
Materiał dielektryczny
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Zakończenie styku
Lutowany
Temperatura robocza
-40°C - 80°C
Zakończenie ekranu
Lutowany
Napięcie znamionowe
60 V
Impedancja
50Ohm