CA-DKCA0-152L0-AJI0-O
Numer produktu DigiKey
2057-CA-DKCA0-152L0-AJI0-O-ND
Producent
Numer produktu producenta
CA-DKCA0-152L0-AJI0-O
Opis
COAX CBL U.FL, MHF1 TO SMA 5.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 na SMA Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 5,984" (152,00mm)
Kategoria
Złącze 2.
U.FL (UMCC), wtyczka I-PEX MHF1, kąt prosty
Producent
Adam Tech
Płeć 2. styku
Żeńskie
Seria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
5,984" (152,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Styl
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 na SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Częstotliwość - maks.
6 GHz