DB25-PT-1-SL-JS
Numer produktu DigiKey
2057-DB25-PT-1-SL-JS-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25-PT-1-SL-JS
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
1A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V~
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 105°C