LM2574-3.3YN
Numer produktu DigiKey
576-3855-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
LM2574-3.3YN
Opis
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8PDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 500mA 8-DIP (0,300", 7,62mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM2574-3.3YN Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Częstotliwość - przełączania
52kHz
Status części
Aktywny
Prostownik synchroniczny
Brak
Funkcja
Obniżający
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Topologia
Obudowa / skrzynia
Typ wyjścia
Obudowa dostawcy urządzenia
8-PDIP
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V