O-CS8-0PS17EWP-R-100.000MHZ
Numer produktu DigiKey
535-O-CS8-0PS17EWP-R-100.000MHZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
O-CS8-0PS17EWP-R-100.000MHZ
Opis
XTAL OSC OCXO 100.0000MHZ SNWV
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz OCXO Fala sinusoidalna Oscylator 5V 8-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
Fala sinusoidalna
Prod.
Napięcie - zasilania
5V
Seria
Stabilność częstotliwości
±100ppb
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
8-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,830" x 0,551" (21,08mm x 14,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,49mm)