ATX-14-F-38.400MHZ-F05-T
Numer produktu DigiKey
535-ATX-14-F-38.400MHZ-F05-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ATX-14-F-38.400MHZ-F05-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ATX-14-F-38.400MHZ-F05-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATX-14-F-38.400MHZ-F05-T
Opis
XTAL OSC TCXO 38.4 MHZ CLPSNW SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.4 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,68V - 3,63V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,68V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,049" (1,65mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)