ASZKDV-32.768KHZ-L-T3
Numer produktu DigiKey
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3CT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASZKDV-32.768KHZ-L-T3
Opis
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 5,5V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASZKDV-32.768KHZ-L-T3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,6V - 5,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
1,8µA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)