ASVTX-11-A-38.400MHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-9621-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9621-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ASVTX-11-A-38.400MHZ-T
Opis
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ SNWV
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38.4 MHz VCTCXO Obcięta sinusoida Oscylator 3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASVTX-11-A-38.400MHZ-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 75°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Manufacturer Quote Required
Zaloguj lub zarejestruj się, aby poprosić o wycenę
Zapasy z platformy handlowej: 4 632 wyświetl teraz
Other Suppliers on DigiKey
4 632W magazynie